חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
התקנון
שם:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
טלפון:
קורות חיים
בחר ...
דוא"ל:
...Loading...

משרות בכירים

אם אתה חושב שאתה מסוגל לעבוד בסביבת עבודה יוזמת, מתקדמת, כזאת ש-"לא לוקחת שבויים", דרוש מתכנת-על ובעל ניסיון!
דרושים מתכנתים בעלי 10 שנות ניסיון ומעלה / בעלי תואר ראשון עם 5 שנות ניסיון ומעלה / בעלי תואר שני וניסיון.
אם אתה עונה על אחד הקריטריונים הנ"ל, ומעוניין לשמוע הצעות עבודה מעניינות, דרושים מתכנתים – ועכשיו!

כאיש הייטק,  אתה ודאי מכיר את הבעייתיות הכרוכה במציאת עבודה בתחום – מודעות דרושים מתכנתים להייטק הן כה רבות ומגוונות, והתחרות עליהן היא כה קשה עד שאתה ודאי מוצא עצמך לעיתים כעכבר הרץ במעגלים ורק מנסה למצוא את פרוסת הגבינה המתאימה.

מכיוון שאנו מודעים למצב, החלטנו להקים אתר שונה. אנו מפרסמים מודעות דרושים מתכנתים לאנשי מקצוע תותחים ומנוסים, ומבטיחים להם עבודה מעולה! איך אנחנו עושים את זה? פשוט –אנו עובדים עם חברות ההייטק המובילות בארץ, וכשעבורן דרוש מתכנת מנוסה –הן ישר פונות אלינו!
אז אם אתה מרגיש שהגעת למבוי סתום, נקודת עצירה שהחזרה ממנה לתנועה כרוכה בקשיים עבורך – חשוב שנית! בכל עת דרושים מתכנתים מעולים – וכל שאתה צריך לדעת הוא רק היכן לחפש את הצעות העבודה הנכונות!

ברוך הבא לעולם חדש של אפשרויות. באתר זה, תמצא מודעות דרושים מתכנתים שיתאימו במיוחד עבורך – עולם ההייטק והתכנות הוא כה רב גוני,שאחת הבעיות העומדות בפני אנשי מקצוע היא מציאת התחום המתאים להם ביותר. כאן, תמצא את מרבית התחומים שאתה עשוי להתמקצע בהם, ובהם קיימות מודעות דרושים מתכנתים. לאחר שתמצא את המשרה המתאימה לך שעבורה דרוש מתכנת, תוכל לשלוח קורות חיים ואנו נדאג להעביר לחברה המתאימה!

זה פשוט, קל ויעיל – ולמעשה מהווה דור חדש בעולם ההייטק. כבר לא מדובר בשליחת אינספור קורות חיים למס' בלתי מוגבל של חברות ואף גיוס עובדים - כעת אנו עושים בשבילך את העבודה – כי כאשר דרוש מתכנת, התפקיד שלך הוא רק לפנות אלינו!
אז התרווח בכיסא, שנס מותניים והתכונן לחווייה חדשה שלא נתקלת בה מעולם – מציאת עבודה בצ'יק!

חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
שלח אלינו קורות חיים ואנו נתאים עבורך את המשרה!
שם:
טלפון:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
בחר ...
התקנון
...Loading...