חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
התקנון
שם:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
טלפון:
קורות חיים
בחר ...
דוא"ל:
...Loading...

פיתוח אפליקציות

אם אתה מודע למושג "פיתוח תוכנה לפי דרישה", אנחנו מחפשים אנשים בדיוק כמוך!

דרושים מפתחי תוכנה שיודעים לעסוק במוצרים האיכותיים ביותר, ולפתח ברמה  גבוהה. דרושים לנו אנשי הייטק בכירים  ובעלי ניסיון, שיוכלו להוביל חברות ולהנהיג אותן במירוץ אחרי ההצלחה.

אם אתה יודע לעבוד באנגלית ובעברית, אתה בעל תואר שני ושנתיים ניסיון, תואר ראשון ו-5 שנות ניסיון או 10 שנים ניסיון, אנחנו מחפשים אנשים בדיוק כמוך!

באמצעות פיתוח אפליקציות תוכלו לפתח את כל החלומות הגדולים ביותר שלכם, ולהפיח חיים בכל הרעיונות. האם לא הגעת סוף סוף למצב בו אתה מרגיש אתה יכול למלא את הפוטנציאל הגלום בך באופן מושלם? האם אתה סבור שהגיע  זמנך להרוויח  משכורת נאה, ולהינות מסביבת עבודה פורייה ומהנה?

אם התשובות לשאלות הללו הן חיוביות, הגעת למקום הנכון!

צור איתנו קשר עכשיו, ותיהנה ממאגר משרות ההייטק הגדול ביותר בישראל. אנו מקיימים קשר הדוק עם מגוון חברות הייטק, ומספקים להן עובדים בכירים בלבד.

אם אתה סבור שגם אתה יכול להשתלב במארג הזה, שכולל בתוכו אנשים איכותיים ובעלי ניסיון, אנו כבר מחכים לפנייתך!

הדרך שלך להצלחה היא ארוכה ורווית משוכות. אתר זה הוא הדרך שלך לקפוץ מעל כולן. צור איתנו קשר עכשיו, ותראה בדיוק למה אנחנו מתכוונים.

באמצעות חברת כאן Web & UX פיתוח האפליקציות שלכם ייעשה בדרך הטובה והחברתית ביותר - למען הסביבה, בעד הסביבה.

חברות השמה מומלצות להייטק לפי מיקום
שירותי השמה מומלצים להייטק על פי מיקום
מאמרים מקצועיים למשרות והשמה להייטק

רוצים להתקדם בחיים?  בעלי ניסיון בהיי טק, ורוצים לטפס על הרים גבוהים עוד יותר?

דרושים בתחום פיתוח התוכנה אנשים מכל סוגי הפיתוח! דרושים מפתחי תוכנה, דוט נט, ג'אווה ודלפי! דרוש מפתח תוכנה, דוט נט, ג'אווה, דלפי מקצועי ומנוסה!

דרושים בתחום פיתוח תוכנה על כל גווניו השונים! דרושים מפתחי תוכנה, דרושים מפתחי דוט נט, דרושים מפתחי ג'אווה, דרושים מפתחי דלפי!

אם אתם בעלי תואר שני ושנתיים ניסיון, תואר ראשון ו-5 שנות ניסיון או 10 שנות ניסיון, עכשיו זה הזמן שלכם להתקדם ולהגיע להישגים חדשים.

על פסגת הר ההצלחה שלכם, יושב לו כיסא מיותם שרק מחכה לרגע שבו תתיישבו עליו. אם אתה חושב שאתה מוכן להשקיע מאמצים רבים כדי להיכנס לתפקיד חדש שיספק עבורך עולם ומלואו, להתמודד על תפקיד בכיר ורציני ולנצח במאבק עליו, לנו דרוש מפתח תוכנה בדיוק כמוך!

דרוש מפתח דוט נט, דרוש מפתח ג'אווה, דרוש מפתח דלפי! אם פיתוח הוא התחום שלך , באתר זה לבטח תמצא את המשרות שתמיד חלמת עליהן.

אתר זה נועד כדי לסייע לאנשי הייטק בכירים למצוא את העבודה שבה הם יוכלו למלא את הפוטנציאל שלהם באופן מושלם.

אם גם אתה רוצה להתקדם ולטפס על הרים גבוהים במיוחד, צור איתנו קשר עכשיו!

-------------------------------------------------------------------------------------------------

אם אתם אנשי פיתוח בכירים ומנוסים, מאחוריכם שנים של ניסיון בעולם הפיתוח ואתם מעוניינים להתקדם ולמצוא עצמכם במקום חדש שיאתגר אתכם ויגרום לכם להבין שהשמיים הם הגבול, הגעתם למקום הנכון.

אם אתם בעלי  תואר ראשון ו-5 שנות ניסיון, תואר שני ושנתיים ניסיון בלבד או 10 שנות ניסיון בעולם ההייטק, דרושים מתכנתי ג'ומלא, דרופל ו-וורדפרס בדיוק כמוכם!

האם אתה מוכן לפרוס את כנפיך ולהמריא אל על? האם הגעת למצב בו אתה מבין כי אתה שווה הרבה, ואתה מוכן להשקיע כדי לגרום לכולם להבין שאתה כזה?

האם אתה מוכן להיכנס לחברה חדשה ולגנוב את ההצגה בה, להתבלט מעל כולם ולהוות נכס  אמיתי עבור החברה החדשה שלך?

אם כן, אז אתר זה הוקם במיוחד בשבילך. במאגר שלנו תוכל למצוא מאות משרות הייטק לבכירים. דרוש מתכנת לפיתוח תוכנה, ג'ומלא, דרופל ו-וורדפרס, שיודע לעבוד במצבי לחץ ולצאת מהם מחוזק.

אם אתה סבור שאתה כזה, ואתה מוכן להיות המתכנת הכי טוב שאתה יכול להיות, אתה נמצא באתר היחידי שיכול להגשים עבורך את החלום.

צור איתנו קשר עכשיו!

שלח אלינו קורות חיים ואנו נתאים עבורך את המשרה!
שם:
טלפון:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
בחר ...
התקנון
...Loading...