חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
התקנון
שם:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
טלפון:
קורות חיים
בחר ...
דוא"ל:
...Loading...

פיתוח אפליקציות - התחום הכי חם בהייטק

מעל 80% מאוכלוסיית ישראל משתמשת בסמארטפון, ולכולנו יש אפליקציות על המכשיר - בין אם מדובר באפליקציות משחק, חדשות, אפליקציות של אתרים או חברות שאנחנו אוהבים לעבוד מולן, אפליקציות של הנחות וקופונים, או... אינסוף. היצע האפליקציות הוא אין סופי והדרישה לאפליקציות חדשות רק הולכת וגדלה. המסקנה הטבעית היא שמבין המשרות החמות בשוק ההייטק, משרות בתחום פיתוח אפליקציות הן חמות במיוחד. כמה מרוויח מפתח אפליקציות, איפה משיגים כזו עבודה ומה צריך לדעת? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

שוק פיתוח האפליקציות - חם, חם מאוד

תחום פיתוח האפליקציות קפץ באופן מטאורי בביקוש לו בשנתיים האחרונות, עם החדירה האינטנסיבית של סמארטפונים וטאבלטים לשוק הפרטי. רק בשנת 2012 נרשמה עלייה של כ – 50% במספר החברות הרשומות כמפתחות אפליקציות למובייל. החיפוש אחר מפתחי אפליקציות טובים עלה בעשרות אחוזים בשנתיים האחרונות וניראה כי חברות המבקשות להעסיק מפתחי אפליקציות נדרשות לגלות גמישות הן באשר לתנאי העבודה והן באשר לשכר המוצע למפתחים בעלי ניסיון - אפילו אם מדובר בניסיון של שנתיים בלבד.

באמצעות פיתוח אפליקציות תוכלו להפוך את התוכנה למתקדמת. כאן המדיה היא החברה המוביה בתחום פיתוח האפליקציות והיא תזניק את העסק שלכם קדימה.

מה צריך לדעת כדי לקחת חלק בהצלחה?

שרית מלכה, דירקטור הגיוסים של חברת ההשמה JobInfo, מספרת כי ניכרת מגמה של חיפוש אחר מפתחים מנוסים, והדבר בא לידי ביטוי במספר הגבוה. לעומת זאת השכלה תיאורטית או אקדמאית פחות "משחקת תפקיד" בבחירת מפתחים לחברה. כנראה שאחת הסיבות לכך היא שמרבית המוסדות האקדמיים בארץ עוד לא "יישרו קו" עם המגמות והחידושים בתחום הפיתוח, לכן בתחום פיתוח האפליקציות כמעט ואין משמעות ללימודים תיאורטיים.

מלכה מוסיפה ואומרת, שבתהליך העסקת מנהלי צוותים, מאפיינים, מנהלי פיתוח או מפתחים למוצרים מורכבים במיוחד, הלימודים האקדמיים מקבלים משקל אם כי לאו דווקא בתחום המחשוב - גם תארים בתחום מנהל עסקים וניהול נתונים הם רלוונטיים.

כמה כסף אפשר להרוויח?

מפתחי אפליקציות בעלי עד שנתיים של ניסיון יכולים לבנות על שכר חודשי בסדרי גודל של - 14,000 ש"ח. לא נדיר למצוא מפתחי אפליקציות בעלי חמש שנות ניסיון, שמרוויחים מעל 20,000 ש"ח. ניסיון של שבע עד שמונה שנים עשוי "להזניק" את השכר הממוצע בתחום זה לעד 27,000 ש"ח.

מה צריך לדעת?

מפתחי אפליקציות מנוסים שולטים במספר שפות פיתוח, בצד השרת ובצד הלקוח. בין השפות שחשוב להכיר: html5, css, Objectve C. Java, php, ועוד. מומחי UI/UX שיידעו לעצב ממשק שימושי ונוח לאפליקציה יקבלו כפי הנראה עדיפות על פני חסרי ניסיון בתחום עיצוב ממשק משתמש. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
שלח אלינו קורות חיים ואנו נתאים עבורך את המשרה!
שם:
טלפון:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
בחר ...
התקנון
...Loading...