חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
התקנון
שם:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
טלפון:
קורות חיים
בחר ...
דוא"ל:
...Loading...

עבודות בחול לטכנאים

לימודים בתחום הטכנאות ותחום ההיי-טק מבוקשים מאד בשנים האחרונות. זאת בשל העובדה כי השוק המקומי מחפש טכנאיים למגוון משרות. גם השוק העולמי מציעים עבודות בחול לטכנאים ואנשי היי-טק במגוון תחומים כגון: טכנאי רנטגן, טכנאי מערכות למיזוג אוויר, טכנאי מחשבים, טכנאי סלולר, טכנאי מוצרי חשמל ביתיים ואנשי היי-טק בכל התחומים. כל מי שאוחז בתעודת טכנאי מוסמך, יוכל לבחור מקום עבודה מבין היצע רחב יחסית של אפשרויות. עם זאת, חשוב לדעת כי בארץ משכורתו של טכנאי היא גבוהה ומעל הממוצע, אך היא איננה גבוהה במיוחד. אלו השמים את פניהם לעבר שוק העבודה בחוץ לארץ, עשויים למצוא עבודה בתחום הטכנאות, אשר מגיעה לרמות שכר גבוהות ביותר.

מדוע חברות הנמצאות מעבר לים מציעות לתושבי הארץ עבודות בחול לטכנאים?
חברות ישראליות הנמצאות בחו"ל מעדיפות לעיתים לגייס אל שורותיהן ישראלים בעלי הכשרה מתאימה לצרכי החברה. משידוך כזה שני הצדדים יכולים לצאת נשכרים: הן המעסיק, המרוויח עובד בעל אותו רקע כשלו, אותו יעדיף להעסיק על פניהם של עובדים מקומיים הבאים מרקע שונה והן המועסק, אשר מוצא את ההזדמנות לנסות את מזלו מעבר לים עם עבודה בשכר גבוה מזה אשר היה מקבל בארץ.
כמו כן, גם חברות זרות, אשר אין להן זיקה מיוחדת לישראל, פונות לישראל כדי להציע לתושביה עבודות בחול לטכנאים. הן ברוב המקרים יעדיפו להעסיק טכנאי ישראלי אשר צבר לעצמו נסיון טכני בזמן שרותו בצה"ל, נסיון המשתווה לעבודה בהתנדבות (מעין חפיפה ארוכה מאד)  או עבודה בשכר נמוך, אשר מטרתן מבחינת מבצעיהן הינה צבירת נסיון לשמו. טכנאים אשר צברו נסיון בצה"ל נחשבים ככאלו שצברו נסיון ממשי וחשוב ביותר, נסיון המאפשר להם להשתלב במקצועות מכניקה ולוחמה טכנולוגית.


עבודות בחול לטכנאים בתחום הרנטגן
בתקופה האחרונה ניתן להבחין כי גדל הביקוש בארצות שמעבר הים לטכנאי רנטגן, במיוחד בקנדה ובאפריקה. צילומי רנטגן הם אחד הכלים החשובים והמרכזיים של הרפואה המתקדמת בימינו והם משמשים לאבחון בשורת מצבים ומקרים ארוכה. האוחז בתעודת טכנאי רנטגן מוסמך יוכל לבחור במקום עבודה בחו"ל מבין היצע אפשרויות רחב יחסית. עבודות בחול לטכנאים בתחום הרנטגן כדאיות ביותר מבחינת השכר בעיקר בבתי החולים של גינאה. בגינאה קיימים שני בתי חולים המתופעלים על ידי חברה ישראלית, אשר שמחה לקבל אל שורותיה טכנאים מישראל. בתי החולים שם ידועים בכך שהם מעניקים תנאי העסקה מעולים: שכר הגבוה בהרבה יותר מן השכר המשולם בארץ, משמרות נוחות, משרה בהיקף סביר ומערך תמיכה הדואג לצרכי העובדים הישראלים בזמן שהותם באפריקה. טכנאי רנטגן שהינו מקצועי ומיומן, הרוצה לעבוד בחו"ל, ארצות הברית, קנדה ואירופה הינן אופציות טובות עבורו, אך חווית העבודה בבתי החולים בגינאה מומלצת ע"י כל מי שעבד בהם, ממליץ על החוויה לאחרים.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
שלח אלינו קורות חיים ואנו נתאים עבורך את המשרה!
שם:
טלפון:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
בחר ...
התקנון
...Loading...