חפשו באתר
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
התקנון
שם:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
טלפון:
קורות חיים
בחר ...
דוא"ל:
...Loading...

דרושים מלונאים

בתי המלון היו מאז ומעולם מקום ראשון באירוח חופשות ברחבי הארץ. עם האוכל בא התיאבון וקיימת דרישה תמידית לעובדים בתחום על שלל התפקידים המצויים בו. בבתי מלון ישנם מגוון תפקידים שכולם בעלי אחריות רבה עבור מי שמבצע אותם. אם אתם מרגישים שאתם מסוגלים ויש לכם זיכה לתחום מקומכם בין צוות העובדים של בית המלון.

קשה להשתעמם
הגעתם לתחום בו האקשן משתולל מדי יום במשך כל ימות השנה ובכל עונה שלא תהיה. את תחום המלונאות קשה לפספס והוא נמצא לנו מתחת לאף כבר הרבה מאוד שנים. התפקידים בבתי המלון הם מגוונים כשחלקים מחייבים הכשרה מקצועית על מנת שיהיה ניתן לעסוק בהם בצורה טובה. משרות מלונאים הכוללות תפקידים פיננסיים דורשות הכשרה ותואר כמו תואר ראשון ולימודי תעודה תלוי בתפקיד. 

להתחיל כבר מאתמול
תחום המלונאות צימרים משגשג ברוב ימות השנה. מהסיבה הזו דרושים הרבה מאוד עובדים שיעבדו בשותף במחלקות השונות. העובדים המלונאים יכולים להיות קבועים או זמניים והכל תלוי במידת התאמתם לתפקיד. את האיוש למגוון התפקידים אפשר לעשות באופן שהוא די מידי ומאפשר לכם מגוון שלם של אפשרויות קידום ואופק רוכבי עתידי. 

מרחק משחק תפקיד
העבודה במלונות מאפשרת אמנם אפשרויות רבות של התפתחות  אישית וכל מלונאי ותיק יעיד כי התפקיד הראשוני שלו היה זותר. בעבודה מסוג זה חשוב מאוד לגור בקרבת המלון בו אתם בוחרים לעבוד. במקרים שהמלון במרחק רב מהבית נדרשת העתקת מקום המגורים לעיר בו הוא ממוקם. במידה ולא תהיו קרובים למלון מבחינת מגורים יהיה לכם קשה מאוד לשרוד ברמה העתידית וספק עם העבודה תשתלם עבורכם. המרחק במקרה הנ"ל משחק תפקיד חשוב ביותר ובעצם קובע את עתידכם בהקשר למלון הספציפי. 

להתחיל מההתחלה
כל עבודה כמלונאי ללא ניסיון מחייבת כניסה לתפקיד התחלתי, אך תוך תקופה קצרה ניתן יהיה לשדרג אתכם בהתאם לכישורים אותם אתם מפגינים. עבודה במלון אינה עבודה קלה ודורשת אחריות רבה מאוד ויחסי אנוש מצוינים. הקהל הישראלי אינו פשוט ברובו וחשוב לגלות איפוק וסבלנות במענה לדרישות. כל מי שמגדיר את עצמו כאדם שרותי יכול להצליח בגדול בענף המלונאות.
שלח אלינו קורות חיים ואנו נתאים עבורך את המשרה!
שם:
טלפון:
קטגוריהselect
תת קטגוריהselect
אזורselect
בחר ...
התקנון
...Loading...